Küçükçekmece Belediyesi Küçükçekmece Belediyesi

GÖL FESTİVALİ

27 Ağustos 2019

30 Ağustos

19:00             Zafer Korteji

19:00–19:15 Açılış konuşması, saygı duruşu, İstiklal Marşı

19:15 –19:30 Başkan konuşması

19:30 –19:45 Dans gösterisi

20:00 –22:00 Konser: Moğollar

 

31 Ağustos

16:00 –17:00 Müzik dinletisi

17:00 –18:00 İnteraktif oyunlar

18:00 –20:00 Karaoke

21:00 –23:00 Konser: Kahraman Deniz

 

1 Eylül    

17:00 –18:00 Çocuklar Konuşuyor

18:00 –19:00 Müzik dinletisi: Barış şarkıları

19:00 –20:00 Keman dinletisi

21:00 –23:00 Konser: Derya Uluğ

 

 

2 Eylül

18:00 –19:00 Karaoke

19:00 –19:30 Standup

20:00 –22:00 Oda Orkestrası

 

 

3 Eylül

16:00 –17:00 Yetişkin oyunları

17:00 –18:00 Müzik dinletisi (DJ)

18:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

20:00 –22:00 Konser: Hakan Dedeler & Erdal Yapıcı

 

4 Eylül

17:00 –17:30 Çizgi film gösterisi

17:30 –19:00 Hediyeli yarışmalar

20:00 –22:00 Türk Müziği Orkestrası

 

5 Eylül

17:00 –18:00 Müzik Dinletisi

18:30 –19:30 Çocuk eğlenceleri

20:00 – 22:00 Keman Dinletisi

 

 

6 Eylül

18:00 –19:30 Çocuk eğlenceleri

21:00 –23:00 Konser: Murat Balkan

 

7 Eylül

18:00 - 20:00 Çocuk Eğlenceleri
20:30 - 23:00  Hazal & Ali Güven Konser

 

8 Eylül

18:00 –19:00 İnteraktif oyunlar

20:00 –20:30 Van ve Artvin Yöresi Halk Oyunları

20:30 –23:00 Konser: Nurettin Rençber & Muhammet Ali Evci

 

9 Eylül

16:00 –17:00 Atatürk’ün sevdiği şarkılar

17:00 –18:00 Kurtuluş Savaşı belgeseli

19:00 –19:30 Zeybek

20:00 –22:00 Konser: Ezginin Günlüğü

 

10 Eylül

17:00 –18:30 Karaoke

20:00 –22:00 Konser: DJ Erdal Dursun Performansı

 

11 Eylül

17:00 –18:00 Karaoke

18:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

21:00-22:30 Utku Güzelgül Konseri

 

12 Eylül

17:00 –18:00 Çizgi film gösterisi

18:00 –19:00 Hediyeli yarışmalar

20:00 –22:00 Konser: Volkan Yılmazer

 

 

13 Eylül

18:00 –19:30 Karaoke

19:30 – 20:30 Dj performansı RNB

21:00 –23:00 Konser: Anıl Piyancı

 

 

14 Eylül

17:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

19:00 –20:00 Karaoke

20:00 –20:30 Trakya Yöresi Halk Oyunları

21:00 –23:00 Konser: İlyas Yalçıntaş

 

 

15 Eylül

17:00 –18:30 Karaoke

19:00 –19:30 Dans Gösterisi

20:00 –20:30 Karadeniz Yöresi Halk Oyunları

20:30 –21:00 Plaket töreni

21:00 –23:00 Konser: Niyazi Koyuncu

 

 

 

 

RİNG SERVİS 

HER GÜN 18:00

 

MEHMET AKİF BİLGİ EVİ

SEFAKÖY KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

CENNET KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

YARIMBURGAZ BİLGİ EVİ

ARMONİPARK AVM

SEFAKÖY METROBÜS DURAĞI

 

 

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Çerez kullanılmasını tercih etmezseniz tarayıcınızın ayarlarından çerezleri silebilir ya da engelleyebilirsiniz. Konuya ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.