İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

Fatih YAVUZ

Doğum Yeri: 
Kelkit/Gümüşhane
Doğum Yılı: 1970
Öğrenim: Üniversite
Meslek: Kamu Yöneticisi
Görev: İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
Telefon: 444 4 360
E-posta: insankaynaklari@kucukcekmece.bel.tr
Adres: Halkalı Turgut Özal Bulvarı No 10,  34303 Küçükçekmece / İstanbul

Özgeçmişi
1970 yılında Gümüşhane ili Köse İlçesi Salyazı Beldesinde doğdu. İlkokulu Salyazı Beldesinde, orta ve lise tahsilini Kelkit İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Bölümü'nden mezun oldu.

1989 yılında mezun olduktan sonra Gümüşhane ili Kelkit ilçesinde memur olarak göreve başladı. Buradaki görevinin ardından Esenler Belediye Başkanlığı bünyesine 1995 yılında memur olarak naklen geçiş yaptı.

Esenler Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü'nde, Personel ve Eğitim Müdürlüğü'nde çalıştı. Sırasıyla Memurluk, Personel Şefliği ve Müdürlük görevlerinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanlığı'nda 2000 yılından itibaren Personel ve Eğitim Müdürü olarak görevini sürdüren Yavuz, birimin isminin 22 Şubat 2007 tarihinde değişmesi ile birlikte İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görevine devam etti. 20 Mayıs 2013 tarihinde naklen Küçükçekmece Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Fatih YAVUZ evli ve 2 çocuk babasıdır.

Birim ile ilgili bilgiler
Belediye bünyesinde çalışan bütün işçi,memur personelin özlük işlemlerini yürütmek, işçi personelin toplu iş sözleşmesi işlemlerini yapmak, hizmet içi eğitim etkinliklerinin değerlendirilmesine yönelik çalışmaların yapılması, Müdürlüğün başlıca görevleridir.
 

  YÖNETMELİKLER / YÖNERGELER
 
Çalışma Yönetmeliği (Yeni)
 
Sözleşmeli Personel Disiplin Yönergesi
 
Aday Memur Yönetmeliği
 
Disiplin Amirleri Yönetmeliği
 
Disiplin Amirleri Çizelgesi
 
İzin Yönergesi
  Eğitim Yönergesi