DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

1969 yılında Karabük de doğdu. Ticaret Meslek Lisesindenmezun oldu. Anadolu Üniversitesi Açık Ögretim Fakültesi Sosyal Bilimler Önlisans Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. 1992-2000 yılları arasında Diyarbakır'da 107. Topçu Alayı 2. Topçu Tabur Komutanlığı'nda Uzman Çavuş olarak görev yaptı.

Ali İhsan İNCE

Doğum Yeri: Karabük
Doğum Tarihi: 1969
Öğrenim: Lise
Meslek: Memur
Görev: Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Telefon: 444 4 360 / 7880
E-posta: destektakip@kucukcekmece.bel.tr
Adres: Halkalı Turgut Özal Bulvarı No 10,  34303 Küçükçekmece / İstanbul

Özgeçmişi
1969 yılında Karabük de doğdu. Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Açık Ögretim Fakültesi Sosyal Bilimler Önlisans Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. 1992-2000 yılları arasında Diyarbakır'da 107. Topçu Alayı 2. Topçu Tabur Komutanlığı'nda Uzman Çavuş olarak görev yaptı. 2004 yılında Mimarsinan Belediyesinde Satınalma Sorumlusu olarak göreve başladı. 2006-2009 yılları arasında İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu. 2009 yılından itibaren Küçükçekmece Belediye Başkanlığı'nda görev yapmaktadır.Evli ve üç çocuk babasıdır.

Müdürlüğün Görevleri
Belediye Başkanlığımızdaki birimler ile Kurumlar arasında dâhili ve harici haberleşmeyi sağlamak, sürekli takip etmek, oluşacak arızaların en kısa sürede giderilmesini sağlamak, Memur Personelinin öğlen yemek ihtiyacını karşılamak, tüm hizmet birimlerinin temizlik işlerini yapmak, tüm birimlerin güvenlik ve koruma hizmetlerini sağlamak, birimlerin ihtiyaç duydukları malzeme ve hizmetlerin satın alınması suretiyle teminini sağlamak, küçük çapta yapılacak muhtelif tamir, onarım ve boya badana işlerini yapmak, yapılacak etkinliklerde ve sosyal faaliyetlerde her türlü desteği sağlamak Müdürlüğün başlıca görevleridir.

Yönetmelikler
Çalışma Yönetmeliği