ZÜLEYHA ŞARKILARINI ANNELER İÇİN SÖYLEDİ

ZÜLEYHA ŞARKILARINI ANNELER İÇİN SÖYLEDİ
BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği Anneler Günü özel etkinliğinde sevilen şarkıcı Züleyha Küçükçekmeceli annelere keyifli anlar yaşattı.

Kadim Anadolu ezgilerinin sevilen ismi Züleyha, Fevzi Çakmak Meydanı’nda düzenlenen konserde, katılımcılara müzik ziyafeti sundu. Konser boyunca mütevazı davranışları ile beğeni toplayan Züleyha; söylediği hareketli türkülerle dinleyicilerine coşku dolu anlar yaşattı. Programı Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan ve Hamza Gönenç de izledi.

YARIŞMALAR VE HALK OYUNLARIYLA RENKLENDİ

Programda, Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi İşaret Dili kursiyerleri  Candan Erçetin’in ‘Annem’ şarkısını işaret diliyle sahneledi. Konser öncesinde Sultanmurat Halk Oyunları ekibi Kosova ve Üsküp yöresi danslarıyla izleyenlerinden tam not aldı. Anne-çocuk terlik atma yarışmasında annelerin kıyasıya rekabeti de renkli görüntülere sahne oldu. Tüm annelerin gününü tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç, Küçükçekmece’de yaşayan ve hayatını  4 engelli çocuğuna adayan Sadet Civil’e yılın annesi ödülü ile çiçek takdim etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ