ÖĞRETMENLER MESLEKTAŞLARI İÇİN SÖYLEDİ

ÖĞRETMENLER MESLEKTAŞLARI İÇİN SÖYLEDİ
BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

23 Kasım 2018

Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toki Avrupa Konutları Ortaokulu tarafından Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı gerçekleştirildi.

Programa Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Necati Tekbaş, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında, ‘Bir İşaret Bir Dünya’ ekibinin sahnelediği gösteri ile ilçede görev yapan müzik öğretmenlerinden oluşan koronun verdiği konser ilgiyle izlendi. Öğretmenler, solo ve koro performanslarıyla katılımcıların büyük beğenisini topladı.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”

Öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunun altını çizen Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, “ Çocukların geleceklerini şekillendirmesi meselesi bizler için çok önemli. Hiç unutulmaması gerekiyor ki her günü öğretmenler için en değerli kılan şey öğrencilerin mutlu ve başarılı olduğu günleri ve arzu ettiği yerlere ulaşmalarını görmektir. İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesi olan Küçükçekmecemizin geleceğini inşa eden siz değerli hocalarımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

“ÖĞRETMENLİK BİR İDEAL”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, tüm öğretmenlerin gününü tebrik ederek, “ Öğretmen deyince akan sular duruyor. Öğretmenlik bir meslek değil, bir ideal… Bu ideale gönül veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Necati Tekbaş da tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Programda emekli öğretmenler adına konuşmasını gerçekleştiren İbrahim Soylu, katılımcılara duygusal anlar yaşattı.

 

FOTOĞRAF GALERİSİ