DUYURU

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

23 Mayıs 2018

Değerli Kullanıcılarımız,

 

Kücükcekmece Belediyesi  olarak, güncel zafiyetleri takip ediyor, ve sizin kullanımınızı daha güvenli hale getirmeye çaba harcıyoruz. Bu kapsamda, E-Belediye web uygulamalarında 31 Mayıs 2018’den itibaren daha güvenli haberleşmeye geçeceğiz. Bankaların web sitelerine girişte de kullanılan HTTPS şifrelemesini daha güvenli hale getireceğiz ve TLS v1.2’ye geçişi sağlayacağız. Bu nedenle, kullandığınız bazı eski tarayıcılar yeni sistemi desteklemediğinden, işinizin aksamaması için kullandığınız tarayıcının güncel sürümüne geçmeniz konusunda yardımlarınızı rica ederiz.

 

Bunu neden yapıyoruz?


Güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için her zaman birinci öncelik. Her ne kadar HTTPS bağlantıları sitemiz ile sizin aranızda şifreli bir trafik sağlasa da, SSL v3.0 ve TLS v1.0, artık güvensiz olarak sayılmakta ve uluslararası standartlara uyumluluk adına artık bu sistemlerin güncellenmesi gerekmekte.

Son sürümü indirebileceğiniz websiteleri:
https://www.microsoft.com/tr-tr/download/internet-explorer.aspx (Aynı zamanda Windows Update)
https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/
https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html

 

Herhangi bir sorunda her zaman Bilgi işlem Müdürlüğü bilgi@kucukcekmece.bel.tr eposta adresine ya da  444 4 360  nolu telefonuna ulaşabilirsiniz.


Bilgilerinize, anlayışınız için şimdiden Teşekkür ederiz,